Відбулася зустріч командувачів ВМС України та Туреччини щодо безпеки в Чорноморському регіоні
В Турецькій Республіці, в рамках візиту делегації Міністерства оборони України, відбулася зустріч командувачів ВМС України та Туреччини. Про це повідомила Служба зв’язків з громадськістю Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

3 березня в місті Анкара, Турецька Республіка, відбулася зустріч між командувачем Військово-Морських Сил ЗС України контр-адміралом Олексієм Неїжпапою та командувачем ВМС Турецької Республіки адміралом Аднаном Озбалом. Захід відбувся в рамках робочого візиту делегації Міністерства оборони та Збройних Сил України. Метою зустрічі стало продовження діалогу щодо подальшої взаємодії в питаннях забезпечення безпеки в Чорноморському регіоні та обговорення військового співробітництва за різними напрямами діяльності.
Окремо було обговорено підготовку до проведення багатонаціонального військового навчання “Сі Бриз-2021” та тренувань типу “PASSEX”. Також, в рамках візиту, приділено увагу щодо подальшого обміну досвідом між представниками наших флотів, та допомога в підготовці українських офіцерів, матросів та курсантів.