Робітники ТОВ “СРЗ” перекрили дорогу через заборону на швартування суден біля причалів
Працівники Судноремонтного заводу (СРЗ) вийшли на мітинг проти можливого закриття заводу і, як наслідок, масового звільнення. Причиною є заборона на швартування суден біля причалів ТОВ «СРЗ». Робота підприємства паралізована, а цехи спорожніли через простій.

Працівники судноремонтного і раніше неодноразово виходили на мітинги проти власної адміністрації через заборгованість із зарплати.
Зараз же судоремонтники, які залишилися не тільки без зарплати, а й без роботи, готові звинуватити в своїх бідах кого завгодно, від міської влади і СБУ, до капітанеріі порту.
Побічно під удар потрапив і Маріупольський порт. Доведені до відчаю працівники СРЗ перекрили дорогу, по якій в Маріупольський порт йде транспорт, що завдає шкоди роботі підприємства. Це при тому, що стабільно працючий порт завжди забезпечував роботою та оплачуваними замовленнями своїх колег-судноремонтників. Протестувальники паралізували рух на жвавому перехресті. Люди з плакатами безперервно перетинали пішохідний перехід.
Зі словами підтримки та проханням не перекривати дорогу в порт і не заважати своїм колегам-портовикам виконувати план, на мітинг до протестувальників приїхав Голова профспілкової організації порту Владислав Мірошниченко, але доведені до відчаю люди з боргами по зарплаті та без перспектив повернутися до роботи, до діалогу не готові. – повідомила прес-служба Маріупольського морського порту.