На Раді морського порту Миколаїв обговорювали зміни до проєкту Обов’язкових постанов

26 лютого в форматі веб-конференції відбулось засідання Ради морського порту Миколаїв під головуванням начальника Адміністрації Миколаївського морського порту Михайла Мельніченка.

У засіданні Ради порту взяв особисту участь Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, який підкреслив значимість плідної співпраці Миколаївської міської ради з представниками портового співтовариства – учасниками Ради морського порту Миколаїв з метою розвитку об’єктів портової інфраструктури та підвищення інвестиційної привабливості міста Миколаєва.
Порядком денним засідання Ради порту до розгляду пропонувалось три питання, серед яких основним був опрацьований робочою групою проєкт Обов’язкових постанов по морському порту Миколаїв за зразком уніфікованої форми.
На початку засідання проаналізували діяльність морського порту Миколаїв у 2020 році та стан виконання Плану розвитку морського порту. Присутні відмітили, що незважаючи на обмежувальні протиепідемічні заходи у світі через поширення COVID-19 та зменшення валового врожаю зернових України, завдяки плідній та налагодженій співпраці адміністрації порту, стивідорних компаній та портових операторів, Миколаївський морський порт втримав друге місце серед портів України за обсягами перевалки та лідерство з перевалки олії та зернових.
Важливим питанням, що викликало емоційні але конструктивні обговорення, стало питання підтвердження доцільності прийняття останньої редакції проекту Обов’язкових постанов по морському порту Миколаїв за уніфікованою формою – єдиних правил, яких мають дотримуватися всі компанії, що працюють в порту.
В результаті конструктивного діалогу учасники засідання вирішили додатково опрацювати та узгодити принципові питання проєкту із продовженням дії Робочої групи та повернутися до нього на наступній нараді.