(ВІДЕО, Документ) Хвалебні публікації та інтерв’ю Хомякова несуть цинічну брехню – резолюція мітингу трудового колективу “Українське дунайське пароплавство”

Сьогодні, 26 лютого, працівники ПРаТ “Українське Дунайське Пароплавство” (УДП) зібрались на мітинг по захисту підриємства та його колективу від беззаконних та протиправних дій теперішнього керівництва.

Мітинг був організований Первинною профсоюзною організацією ПрАТ УДП та Незалежним Дунайським профсоюзом робітників водного транспорту “Справедливість” з метою зупинити незаконний вивід флоту із юрисдикції державного підприємства України ПрАТ УДП до приватної компанії у Венгрії. Учасники акції вимагають від Міністерства Інфраструктури негайного звільнення керівництва підприємства, своєчасної виплати заробітних плат та соціальних пільг. Погашення боргів перед моряками та іншими підрозділами компанії, виконання законного діючого колективного договору УДП.

 

Учасники мітингу прийняли резолюцію. Ознайомитись можна нижче. Серед іншого, йдеться про те, що керівник УДП Хомяков сфальшував Колективний договір.