Рада порту Маріуполь розглянула стан виконання Плану розвитку

Сьогодні відбулось засідання Ради морського порту Маріуполь. Під час наради було розглянуто ряд питань. Загалом у заході взяли участь 10 членів Ради морського порту Маріуполь. Головувала на засіданні в.о. начальника Адміністрації Маріупольського морського порту Алла Кравченко.

На засіданні були внесені зміни у склад Ради порту: виключено Ігоря Анашкіна та введено до складу Ради порту голову Первинної профспілкової організації Маргариту Сівову.
На засіданні обговорили результати вантажопереробки у морському порту Маріуполь за підсумками 2020 року. Фактичні показники вантажопереробки за 2020 рік склали 7 млн 025 тис тонн вантажу, що на 8,4% більше показників 2019 року.
Під час засідання члени Ради порту розглянули стан виконання Плану розвитку морського порту Маріуполь. В.о. начальника ДП «ММТП» Ігор Барський проінформував присутніх про стан виконання реалізації будівництва зернового терміналу на території ДП «ММТП». З 2020 року тривають роботи з монтажу металоконструкцій станції розвантаження автомобілів та триває робота з реконструкції залізничних шляхів, стрілочних переводів та прилеглої до шляхів території.
Заступник керівника інженерно-технічної служби Адміністрації Маріупольського морського порту – Ігор Фікс розповів про стан виконання реконструкції гідротехнічної частини причалу №3. Він зазначив, що наразі триває експертиза проектної документації по об’єкту.
Щодо стану реконструкції гідротехнічної частини причалу №2, завершені проектно-вишукувальні роботи першого етапу стадії Проект. Виконуються проектні та вишукувальні роботи стадії Робоча документація.
Також члени Ради морського порту Маріуполь обговорили Стратегію розвитку морських портів України на період до 2038 року та розглянули проект Обов’язкових постанов по морському порту Маріуполь.
Було обговорено внесення змін до діючих Обов’язкових постанов по порту, які зумовлено внесенням змін до законодавства України.