Рада морського порту Ізмаїл розглянула нову редакцію обов’язкових постанов

Перелік важливих для життєдіяльності підприємства питань був розглянутий у порядку денному засідання Ради морського порту Ізмаїл 23 лютого, яке відбулося у режимі онлайн-конференції.

Заступник начальника з операційної діяльності Адміністрації Ізмаїльського морського порту Сергій Строя розповів про підсумки виконання планових показників вантажопереробки у морському порту Ізмаїл за 2020 рік.
Сергій Строя зазначив, що адміністрація Ізмаїльського морського порту у межах своєї компетенції буде сприяти створенню умов для збільшення вантажопотоку, досягнення планових показників 2021 року (3 мільйони 700 тис. тонн) та акцентував увагу на тому, що необхідно задіяти потужності порту у полному обсязі.
– Сподіваємось на зростання показників перевалки металоподукції, а також на добрий врожай зернових, оскільки потужності порту дозволяють перевантажувати значно більші обсяги цієї групи, – підкреслив Сергій Констянтинович.
Далі членів Ради морського порту Ізмаїл було проінформовано про необхідність актуалізації РТК щодо вантажів, які обробляються в морському порту Ізмаїл.
Член Ради Ізмаїльського порту, начальник ДП «ІЗМ МТП» Андрій Єрохін запропонував внести на розгляд у розділі «інші» питання проведення днопоглиблення біля причалів №7 та № 8 Ізмаїльського морського порту.
Як доповів Сергій Лапоног, Адміністрація Ізмаїльського порту виконує свої обов’язки з підтримки експлуатаційних глибин в акваторії Ізмаїльського порту. Фінансовим планом ІФ ДП «АМПУ» на 2021 рік передбачено проведення днопоглиблення у Ізмаїльському морському порту із залученням техніки філії ДП «АМПУ» «Днопоглиблювальний флот».
Також важливим питанням порядку денного засідання Ради морського порту став розгляд нової редакції Обов’язкових постанов по морському порту Ізмаїл. Членами ради порту на сьогоднішньому засіданні було надано кілька письмових зауважень щодо нової редакції Обов’язкових постанов по морському порту Ізмаїл. Всі вони були розглянуті Радою порту, та після корегування будуть внесені до нової реакції.