Конференція трудового колективу ХМТП визнала роботу адміністрації та профкому порту задовільною

16 лютого в Херсонській філії ДП «АМПУ» (Адміністрації Херсонського морського пору) відбулась конференція трудового колективу, на якій були підбиті підсумки виконання умов колективного договору філії за 2020 рік.

З означеного питання порядку денного колектив заслухав доповідь начальника філії В’ячеслава Харкавенка, голови профспілкового комітету Херсонського морського торговельного порту Валерія Тернавського, начальника служби управління персоналом, організації праці та заробітної плати Світлани Фєдотової, які докладно проінформували про основні результати роботи у минулому році, виробничі та фінансові показники філії, роботу профспілкового комітету тощо.
 
В ході конференції предметно обговорили зміни і доповнення до колективного договору на 2021 рік на підставі пропозицій, які надійшли від трудового колективу.
Даним рішенням, зокрема, збільшені до 500 грн. суми щомісячних виплат матерям, що перебувають у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трьох років, збільшені виплати одиноким матерям до 700 грн на кожну дитину 2 рази на рік, підвищено компенсацію на поховання колишніх працівників філії від 3000 до 5000 грн., встановлено додаткову відпустку за ненормований робочий день електромонтерам з ремонту та обслуговування електроустаткування, підтримано пропозицію щодо забезпечення працівників відділу гідротехнічних та інженерних споруд спецодягом тощо. Також були внесені зміни у склад комісії з контролю за виконанням колективного договору.
У підсумку конференція постановила визнати роботу адміністрації та профкому порту задовільною та зазначила, що всі умови колективного договору у 2020 році були виконані у повному обсязі, а також було затверджено акт перевірки виконання колдоговору, кошторис профспілкового бюджету на 2021 рік, Комплексні заходи щодо досягнення встановлених нормативів безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, підвищення існуючого рівня охорони праці, запобігання випадкам виробничого травматизму, професійних захворювань, аварій на 2021 рік.