2, 654 млрд грн. – чистий прибуток ДП «АМПУ» за 2020 рік.

За оперативними даними, ДП «Адміністрація морських портів України» виконала показники фінансового плану за 2020 рік. Так показник чистого доходу від реалізації продукції становить 7,375 млрд грн. Чистий прибуток підприємства склав 2,654 млрд. грн. До державного бюджету та цільових фондів перераховано 3,619 млрд. грн.

Фінпланом на 2021 рік передбачено отримання чистого доходу від реалізації продукції в розмірі майже 7,8 млрд грн і доходів в розмірі 8 млрд грн. Разом з тим, підприємство планує досягти більш 2 млрд грн чистого прибутку “,— прокоментував керівник підприємства Олександр ГОЛОДНИЦЬКИЙ.— Крім того, відповідно до фінплану АМПУ, загальна сума виплат до державного бюджету та цільових фондів в наступному році повинна скласти 3,8 млрд. грн.
Капітальні інвестиції передбачені в обсязі 970 млн грн. Зокрема, на капітальне будівництво буде направлено 95 млн грн, на придбання основних засобів і нематеріальних активів — 185 млн грн, на модернізацію, модифікацію (добудова і дообладнання, реконструкція) основних засобів — 467 млн грн., на капітальний ремонт естакад і доріг, причалів, флоту, будівель і споруд — 223 млн грн.
— У 2020 році, завдяки використанню майданчики Прозорро, нам вдалося заощадити на закупівлях 194 млн грн.,— зазначив керівник ДП «АМПУ» Олександр ГОЛОДНИЦЬКИЙ. –  У минулому році, підприємство запровадило централізовану закупівлю електроенергії, за рахунок введення якої, економія за 2 місяці (з 01.11.20 по 31.12.20) становить близько 3 млн грн. Оптимізація витрат через диверсифікацію закупок мала ефект і для портових операторів – споживачів. Оптимізація витрат досягнута при закупівлі природного газу, де починаючи з серпня, підприємство закуповувало газ  на конкурсних засадах у два етапи, завдяки чому, економія коштів за 5 місяців склала 400 тис. грн.

повідомляє АМПУ