В Адміністрації Маріупольського порту відбулася спільна нарада між керівництвом Адміністрації та портового оператора ДП «Маріупольський морський торговельний порт»

На нараді обговорили стан виконання проектних робіт з реконструкції гідротехнічної частини другого та третього причалів Маріупольського порту та підготовку до початку будівельно-монтажних робіт на третьому причалі у 2021 році.

На засіданні зазначили, що проектна документація щодо реконструкції гідротехнічної частини причалу № 3 вже розроблена та відправлена на узгодження, також виконуються проектні та вишукувальні роботи стадії Робоча документація першого етапу договору з ДП «ЧЕРНОМОРНИИПРОЕКТ» з реконструкції гідротехнічної частини причалу № 2. В свою чергу, реконструкція гідротехнічних споруд націлена на розширення виробничих потужностей з метою збільшення вантажопереробки.
В свою чергу портовий оператор ДП «ММТП» проінформував щодо виконання робіт з будівництва першої черги зернового терміналу. Наразі роботи тривають, будівництво першої черги стрімко йде до логічного завершення.
Також під час засідання було обговорено стан виконання передачі об’єктів портової інфраструктури, розташованих на причалі № 4, з балансу ДП «АМПУ» на баланс ДП «ММТП».
Такі розширені спільні наради проходитимуть регулярно. Всі інші питання вирішуються в робочому порядку спеціальною комісією.

повідомляє АМПУ