Шановні колеги, партнери, друзі!

Добігає кінця непростий 2020 рік. Незважаючи на пандемію та світову фінансову кризу, ДП «АМПУ» вдалося досягти значних успіхів.

Успіх АМПУ – це, насамперед, робота наших партнерів. Саме ви, наші стейкхолдери, виборювали, забезпечували і навіть збільшили вантажопотік і вантажопереробку. Як результат — доходи від портових та інших зборів. Велика щира подяка! 

Успіх АМПУ — це кропітка праця всього колективу, який наполегливо, ефективно і старанно забезпечував реалізацію інвестиційних проектів, підтримку і поліпшення об’єктів портової інфраструктури, рівні умови для роботи бізнесу в межах морських портів. 

У році, що завершується, вдало проведено величезну роботу з реконструкції гідротехнічних споруд у філіях підприємства: завершено реконструкцію гідротехнічної частини причалу № 4 в Маріупольскому порту, в Одеському порту завершено  реконструкцію 1-ї черги причалу № 7 Карантинної гавані, до кінця року плануємо фіналізувати реконструкцію причалу 1-з, а наступного року розпочнемо капітальний ремонт естакади Одеського порту.

На фінальній стадії проектування знаходиться причал № 3 у Маріупольському порту, на 2021 рік заплановано початок будівельних операцій.

Розпочато розробку проєктної документації з реконструкції причалів № 12,13 Одеського морського порту, капітального ремонту причалів № 5, 6 порту Південний, реконструкції БДЛК, низки інших об’єктів.

Залученню інвестицій сприяла плідна співпраця з ЄБРР/IFC з підготовки  та проведення конкурсів з концесії у портах Ольвія та Херсон. На основі досвіду цих пілотних проектів, наразі, здійснюються заходи з підготовки нових проєктів концесії державного майна у портах Чорноморськ, Одеса, Бердянськ, Маріуполь.

Впевнений, що наступний  рік принесе галузі й нашому підприємству ще більше ефективної та плодотворної роботи, результатами чого стане прибуток, залучення інвестицій і подальший розвиток.

Щиро вітаю із Новим роком! Бажаю, щоб Новий рік сприяв новим успіхам у діяльності, новим високим результатам у роботі, новим сподіванням і новим перемогам.

Бажаю здійснення задуманого та процвітання! Нехай друзі та близькі радують розумінням і підтримкою!

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, радощів, щастя і любові, нехай усе перелічене, а також удача та успіх будуть завжди з вами!

 

З повагою,        

                                                 

в.о. Голови ДП «АМПУ»                                                                                                       

Олександр ГОЛОДНИЦЬКИЙ