“Херсонська верф” модернізує шість суден костерів для нідерландської Handelskade Shipsales B.V.

Smart Maritime Group (Херсон) проведе модернізацію 6 суден типу костерів на замовлення нідерландської компанії Handelskade Shipsales B.V. (Нідерланди).

За умовами контракту в ході модернізації довжина кожного судна буде збільшена на 12 м за рахунок установки вставки і межтрюмной перегородки. Також фахівці верфі проведуть фарбування баластних цистерн, зовнішньої обшивки і вантажних трюмів, прокладуть нові системи трубопроводів і встановлять нові кришки люкових закриттів. Крім того, в кормовій частині судна буде встановлена ​​самоскидна шлюпка. Для поліпшення кожного судна буде використано близько 190 тонн металу.

Модернізація дозволить істотно поліпшити техніко-економічні характеристики суден – вони стануть 2-х трюмними (зараз 1 трюм), дедвейт збільшиться в середньому на 20%.

Очікується, що перші два судна будуть поставлені на ремонт на верф SMG в другій декаді січня. Завершити модернізацію всіх судів планується до липня 2021 року.

Загальна вартість контракту складе близько 100 млн грн.

Тим часом на підприємстві вже приступили до різання і обробці високоякісного металу, закупленого для виконання цього замовлення на підприємствах холдингу Метінвест.

Довідка:

Smart Maritime Group – найбільша суднобудівна компанія України, яка об’єднує суднобудівні активи Смарт-Холдингу: Миколаївську і Херсонську верфі. Виробничі потужності СМГ дозволяють будувати середньотонажні повнокомплектні судна і виконувати складні судноремонтні роботи. Замовниками верфей виступають компанії з Нідерландів, Норвегії, Великобританії та інших країн світу.

Handelskade Shipsales B.V. спеціалізується на будівництві і модернізації під ключ судів, що використовуються в каботажних морських перевезеннях.