Морський торговельний порт “Южний” обробив 18-мільйону тонну вантажів з початку року

18 грудня 2020 року 18-мільйону тонну вантажівпереробивколектив ДП «МТП «Южний». Цей об’єм на 24% перевищує результат за аналогічний період 2019 року. Це найкращий показник в історії підприємства. Рекордний річний вантажообіг складає 15,15 мільйонів тонн вантажів у минулому році.

Основним вантажем є руда, перероблено 15,1 мільйонів тонн. Держстивідоруспішно співпрацює з вітчизняними гірничозбагачувальними комбінатами. З вересня поточного року розвивається робота з одним з найбільших гірничо-металургійних комплексів України ПАТ «АрселорМіттал Кривий ріг».

Нагадаємо, 17 вересня 2020 року колектив ДП «МТП «Южний» успішно розвантажив судно з 72-метровими лопатями для вітряних електростанцій. Цей специфічний та габаритний вантаж обробляється вперше на підприємстві. Безпосередньо перед розвантаженням було проведено зміну інфраструктури порту та ряд підготовчих заходів.

«Морський торговельний порт «Южний» впевнено утримує позицію лідера серед державних підприємств морської галузі. Регулярно підвищується якість послуг для вантажовласників, змінюється інфраструктура відповідно до специфіки нових вантажів, удосконалюються технології вантажопереробки», – коментуєв.о. директора ДП «МТП «Южний» Сергій Ковшар.