Морський торговельний порт «Южний» обробив судно з 72-х метровими лопатями для вітряків

17 грудня 2020 року о 5.00 на ДП «МТП «Южний» завершено розвантаження першого судна з лопатями – найбільш габаритними елементами вітряних електростанцій.

Судно «FWN Rapide» було пришвартовано 15 грудня о 22.55біля 7 причалу. Розвантажено 3 комплекти лопатей за технологічною схемою: судно – крани – склад. Вага однієї лопаті – 23тонни, довжина – 72,4 метри.

З вересня 2020 року держстивідоррозпочав співробітництво з транспортною компанією ООО «Холлеман Україна», що поставляє складові частини для будівництва вітроелектростанцій.30 жовтня ДП «МТП «Южний» обробило перше судно з комплектуючими для вітряних електростанцій, що будуть встановлені на території між Сичавкою та Любополем.

ДП «МТП «Южний»обробило 4 судна з елементами для вітрогенераторів: колони, гондоли, хаби та приводи. Цей вантаж є специфічним та нестандартним для підприємства. Було проведене розширення доріг, підготовка складів, розроблено технології обробки габаритних вантажів.

«Колектив ДП «МТП «Южний»завжди готовий до виконання завдань будь-якої складності заради підвищення ефективності та конкурентоспроможностіпідприємства. Обробка нових та досить унікальних вантажів підтвердила високий рівень професіоналізму портовиків. Вдало використовуючи власні ресурси, ми поліпшуємо виробничу діяльність та методи роботи, отримуємо конкурентні переваги та стабільний прибуток» – відзначив в.о. директора ДП «МТП «Южний» Сергій Ковшар.