В морському порту Чорноморськ відпрацювали дії персоналу у разі виникнення надзвичайної ситуації

В Адміністрації морського порту Чорноморськ провели навчання з локалізації та ліквідаціїнаслідків аварійного розливу нафтопродуктів в акваторії другого басейну Сухого лиману.

Мета навчань – відпрацювання практичних навичок з ліквідації розливу нафтопродуктів, перевірка взаємодії головної диспетчерської, служби безпеки мореплавства та екологічної безпеки і суден служби флоту при організації ліквідації аварійного розливу нафтопродуктів, відпрацювання схеми оповіщення тощо.

За легендою навчань, стався умовний розлив нафтопродуктів біля борту т/х «Герої Шипки», причал № 20 морського порту Чорноморськ. Про цю подію було негайно повідомлено змінному диспетчеру головної диспетчерської, змінному інспектору відділу оперативного регулювання, працівникам відділу служби безпеки мореплавства та екологічної безпеки і керівнику служби флоту.

Згідно з планом навчань було скликано штаб з ліквідації надзвичайної ситуації під головуванням головного диспетчера Петра Жоріна та прийнято рішення щодо негайної локалізації та ліквідації розливу нафтопродуктів.

Засобами служби флоту «НСЗ-28» та м/б «Смелый» розлив нафтопродуктів був ліквідований.

За підсумками заходу було проведено аналіз відпрацьованих дій, враховані деякі зауваження до роботи особового складу та надані необхідні рекомендації щодо практичного виконання поставлених завдань.