Адміністрацію морського порту Південний очолить Олександр Басюк
Наказом Міністерства інфраструктури України № 81-ос від 03.11.2020 начальником Південної філії державного підприємства «Адміністрація морських портів України» (Адміністрації морського порту Південний) призначено Олександра Басюка.

Олександр Басюк працює в морській галузі з 2006 року. Обіймав посади заступника начальника юридичного відділу Херсонського морського торгового порту і заступника начальника порту з юридичної і договірної роботи.
З 2012 року працював на керівних посадах ДП «Спеціалізований морський порт «Октябрьск» (нині — «Ольвія»).
З 2016 по червень 2019 р.р. обіймав посади: заступника директора Департаменту морського і річкового транспорту — начальника відділу морського транспорту, заступника директора Департаменту реформування і функціонування морського і річкового транспорту — начальника відділу формування нормативно–правової бази в сфері морського і річкового транспорту, директора Департаменту реформування і функціонування морського і річкового транспорту .
З червня 2019 року до лютого 2020 року — генеральний директор Директорату морського і річкового транспорту Міністерства інфраструктури України. З 03 лютого 2020 року до теперішнього призначення очолював Чорноморську філію ДП «АМПУ».