Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області за результатами проведених ревізій та перевірок протягом січня – вересня 2020 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 16 млн грн.

За підсумками здійснених державних фінансових аудитів впроваджено 54 пропозицій, з яких 29 ‒ спрямовані на досягнення додаткового економічного або соціального ефекту, загальна сума досягнутого економічного ефекту (додаткового результату) становить понад 60 млн грн.

Упереджено втрат фінансових та матеріальних ресурсів внаслідок неефективних управлінських дій або рішень на суму майже 16,7 млн грн.

Керівники місцевих органів влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій за результатами проведених заходів державного фінансового контролю прийняли 52 управлінських рішень.

Матеріали 18 ревізій та перевірок управлінням передані до правоохоронних органів, за результатами розгляду яких розпочато 8 досудових розслідувань та вручено 106 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За допущені порушення 55 посадових осіб об’єктів контролю притягнуто до адміністративної відповідальності, 25 ‒ до дисциплінарної та 11 ‒ до матеріальної.