За результатами проведених протягом січня – вересня 2020 року фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Чернівецькій області заходів державного фінансового контролю виявили порушень, що призвели до втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму майже 32 млн грн, та втрат, виявлених внаслідок неефективних управлінських рішень на суму понад 182 млн грн.

Завдяки проведеній аудиторами роботі забезпечено відшкодування фінансових порушень, що призвели до втрат, із урахуванням порушень, виявлених у попередніх звітних роках, на суму понад 9,5 млн грн.

За результатами проведених 4 державних фінансових аудитів надано 31 пропозицію щодо поліпшення ефективності використання фінансових ресурсів та майна, від впровадження 13 з яких досягнуто додаткового результату та відшкодовано втрат на суму 9,4 млн грн.

До правоохоронних органів передано матеріали 14 заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких з урахуванням раніше переданих розпочато 12 досудових розслідувань та вручено 2 повідомлення про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень.

Перед органом  прокуратури ініційовано пред’явлення 6 цивільних позовів щодо усунення виявлених порушень.