Справу стосовно директора держпідприємства, викритого на пропозиції хабара детективу НАБУ, скеровано до суду

17 червня прокурори САП скерували до суду обвинувальний акт стосовно директора одного з державних підприємств Харківської області. Вказану особу викрили «на гарячому» під час надання 100 тис. дол. США неправомірної вигоди детективу НАБУ. Дії обвинуваченого кваліфіковані за ч.3 ст.369 КК України («Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі»).

За даними слідства, керівник держлісгоспу запропонував детективу Національного бюро неправомірну вигоду за вирішення питання про закриття кримінального провадження. Йдеться про розслідування протиправного відчуження значних обсягів необлікованої деревини та продаж лісоматеріалів за заниженими цінами на користь приватних компаній, підконтрольних очільнику державного підприємства.

30 жовтня 2019 року керівника держлісгоспу затримали «на гарячому». 

31 жовтня йому повідомлено про підозру.

Розслідування тривало з жовтня 2019 року до квітня 2020 року.

Застереження. Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.