Видано перший кредит в рамках «Доступні кредити 5-7-9%» під гарантії Фонду розвитку підприємництва

АБ «Укргазбанк» видав позику в розмірі 1,5 мільйона гривень на 5 років фермерському господарству «Таврійська ягода» (село Приморське Василівського району Запорізької області), засноване в 2018 році.

Кошти були використані для організації системи водопостачання для потреб господарства: замовлено проект для підключення в системі водопостачання села Приморське, придбано необхідне обладнання, здійснено монтаж, отримано дозвіл на спеціальне водокористування. Загальний обсяг інвестицій склав близько 3 мільйона гривень.

Основний напрямок господарської діяльності ФГ «Таврійська ягода» – інтенсивне садівництво та вирощування ягідних культур з метою подальшого зберігання, переробки і реалізації на місцевому та іноземних ринках. Підприємство розташоване в степовій зоні з посушливим кліматом. Відтак питання забезпечення джерелом вологи є одним з ключових для розвитку господарства та максимізації його доходу.

Нагадаємо, з 1 березня 2020 року Державна програма “Доступні кредити 5-7-9%” включає додаткову опцію – кредитні гарантії. Інструмент дозволяє вирішити проблему відсутності або недостачі застави у позичальника.

Детальніше про програму “Доступні кредити 5-7-9%” ви зможете дізнатися на сайті 5-7-9.gov.ua.