(ВІДЕО) Держприкордонслужба запобігла організації міжнародного каналу контрабанди цигарок через Чорноморський рибний порт

 

В рамках кримінального провадження були проведені обшуки на території Чорноморського рибного порту та вилучено більше 3455 ящиків цигарок, а це 1 727 500 пачок.

Ділки намагалися налагодити незаконні поставки курива до країн ЄС транзитом через територію України та Молдови.

Проводячи системну роботу з недопущення порушень міжнародного та національного законодавства у сфері обігу тютюнових виробів оперативні підрозділи Держприкордонслужби спільно зі слідчими Головного слідчого управління ДФС викрили спробу організації масштабного міжнародного каналу переміщення сигарет.

Реалізація здобутих оперативниками матеріалів здійснювалась в рамках кримінального провадження міжвідомчою групою з представників ДПСУ, ДФС, СБУ під процесуальним керівництвом Офісу Генпрокурора. Вказана незаконна діяльність зупинена.

Ділки намагалися налагодити незаконні поставки курива до країн ЄС транзитом через територію України та Молдови.

Вартість товару сягає 69 мільйонів гривень.

До цього в рамках програми з контролю за контейнерними перевезеннями оперативники встановили, що морським шляхом транзитом через нашу державу до сусідньої Молдови планується велика поставка вантажу тютюнових виробів. Їх транспортували з Об’єднаних Арабських Еміратів.

Аналіз проведений Департаментом оперативно-розшукової діяльності Адміністрації Держприкордонслужби вказував на порушення українського, молдовського та міжнародного законодавства і виключав легальну реалізацію цих сигарет. За оперативною інформацією також було встановлено, що фірма-отримувач планувала їх контрабандне переміщення до країн Євросоюзу для незаконної оборудки.

Робота над викриттям масштабних каналів контрабанди триває.