Державні кадастрові реєстратори Черкащини цього року видали майже 10 тис. витягів із Державного земельного кадастру про земельну ділянку

З початку 2020 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області видали 9 852 витяги з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, надали 6 тис. відомостей із Державного земельного кадастру у формі викопіювання з кадастрової карти (плану) та внесли до Державного земельного кадастру 16 686 відомостей про земельні ділянки.

Також землевпорядна служба Черкащини зареєструвала у Державному земельному кадастрі 14 577 земельних ділянок. Найбільша кількість таких ділянок розташована в Черкаському (2 148), Драбівському (1 190) і Городищенському (1 135) районах.

Загалом за цей період кадастрові реєстратори Черкаської області опрацювали 47 115 звернень із питань ведення Державного земельного кадастру.

Довідково

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.