Арсен Аваков вручив нагороди працівникам відомчого шпиталю в Чернівецькій області

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков у Чернівецькій області ознайомився з роботою лікарів під час пандемії, оглянув наявні засоби індивідуального захисту, ознайомився з протоколами лікування COVID-19, а також вручив цінні подарунки медичним працівникам.

«Ознайомившись із роботою шпиталю та поспілкувавшись із персоналом, можу сказати, що лікарі та медсестри, які працюють з пацієнтами з коронавірусную інфекцією, повністю забезпечені засобами індивідуального захисту, всім необхідним обладнанням та ліками. При лікуванні пацієнтів з COVID-19, медперсонал користується виключно масками багаторазового використання зі змінними фільтрами 3М, вони надійні та комфортні. Лікарі дотримуються протоколу лікування пацієнтів з COVID-19», – сказав Арсен Аваков.

Міністр додав, що у Чернівецькій області заступив на цілодобове чергування санітарний вертоліт МВС: «Він спеціально обладнаний для транспортування інфекційних хворих і якщо в ньому буде потреба, він у вас є» та наголосив, що і надалі буде вдосконалюватися система охорони здоров’я МВС: «Ми плануємо, що згодом всі шпиталі МВС, по всій країні будуть доповнюватися апаратами комп’ютерної томографії».

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, ініціативу та наполегливість, вагомий особистий внесок у розвиток і зміцнення відомчої медичної служби вручив цінні подарунки – наручні годинники медичній сестрі Марині Зеленюк, фельдшеру-лаборанту Анастасії Меронюк, медичній сестрі Анастасії Мітітюк, завідувачу терапевтичного відділення – лікарю Наталії Каспрук та лікарю-терапевту Світлані Рижовій.