Уряд розглядає питання перегляду відрахувань частки прибутку державних підприємств до державного бюджету, – Владислав Криклій

Ми маємо шукати додаткові можливості для розвитку портів під час карантину, працювати з відправниками вантажів та оптимізувати стратегічні та інвестиційні плани портів.

Про це заявив Міністр інфраструктури Владислав Криклій 15 квітня 2020 року, під час онлайн-наради з керівниками морських портів та Адміністрації морських портів України. Участь у нараді взяли керівники державних підприємств «Білгород-Дністровський МТП», «Бердянський МТП», «Ізмаїльський МТП», «МТП «Чорноморськ», «Маріупольський МТП», «Миколаївський МТП», «Одеський МТП», «Ренійський МТП», ДП «Херсонський МТП», «МТП «Южний», «СК «Ольвія».

Міністр інфраструктури повідомив, що Уряд розглядає питання перегляду відрахувань частки прибутку державних підприємств до державного бюджету. Раніше Міністр інфраструктури доручив керівникам портів та інших державним підприємствам переглянути видатки на капітальне будівництво та актуалізувати стратегічні та інвестиційні плани підприємств через карантин, спричинений поширенням коронавірусу.

Під час зустрічі обговорювались питання організації виробничого процесу в портах під час карантину, захист працівників, реалізація концесійних проектів, застосування Укрзалізницею знижок для доставки вантажів до портів за умови забезпечення гарантованих обсягів перевезення, прискорення підготовки актів щодо визначення меж портів, використання буксирного флоту.