Майже 25 тис. витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі видали у першому кварталі 2020 року на Волині

На підставі заяв, отриманих від фізичних та юридичних осіб, сільськогосподарських товариств та фермерських господарств у першому кварталі поточного року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Волинській області сформували 24 923 витяги з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

Найбільше таких документів видано щодо ділянок, розташованих у Луцькому (4 190), Ковельському (3 003) та Горохівському (2 463) районах Волинської області.

На Волині громадяни надають перевагу зверненням онлайн – за цей період через електронний сервіс замовлено утричі більше витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, ніж через Центри надання адміністративних послуг – 17 504 проти 7 419.

Довідково

Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання.