Лікарі Дніпропетровщини можуть отримати безкоштовні послуги мобільного зв’язку

Медичні працівники із Дніпропетровщини можуть скористатися пропозицією від мобільного оператора lifecell. На період карантину компанія надає 20 ГБ інтернету та 1500 хвилин для дзвінків по Україні лікарям, які є абонентами lifecell. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

«Саме медпрацівники зараз на передовій боротьби з коронавірусом. Маємо робити все можливе для їх комфорту та безпеки. Щиро вдячні нашим бізнес-партнерам, які активно допомагають. Передають засоби індивідуального захисту, дезінфікуючі засоби, обладнання. Відтепер лікарі зможуть отримати ще й безкоштовний мобільний зв’язок», – зазначив Олександр Бондаренко.

Для отримання пакету, медикам необхідно заповнити форму на сайті  або набрати комбінацію *440*3#. Безкоштовні хвилини та гігабайти будуть нараховані за кілька днів після перевірки номера телефону в електронній системі охорони здоров’я. При цьому поточний тариф абонента не змінюється.

«Мобільний оператор lifecell, як соціально відповідальна компанія, хоче надати свою допомогу в період карантину. Ми розуміємо, яку важливу роботу виконують зараз для всіх українців наші медики, що боряться з пандемією. Тому хочемо подякувати їм та нарахувати безкоштовний пакет зв’язку», – розповів менеджер з акселерації бізнесу компанії lifecell Андрій Лебедєв.

Нині в Україні понад 10 тис. медиків скористались послугою мобільного оператора. Ще 2 тис. очікують на верифікацію Національної служби здоров’я України.