Мінсоцполітики та Товариство Червоного Хреста об’єднають зусилля для допомоги українцям в умовах карантину

Міністр соціальної політики Марина Лазебна провела зустріч з представниками Товариства Червоного Хреста, в ході якої обговорювалися питання співпраці під час карантину у зв’язку із коронавірусною інфекцією COVID-19.

В ході зустрічі йшлося про залучення Товариства Червоного Хреста до надання допомоги найбільш соціально вразливим категоріям населення, зокрема забезпечення їх продуктовими наборами та предметами особистої гігієни, а також засобами індивідуального захисту працівників, які надають соціальні послуги громадянам.

«Мінсоцполітики звернулося до міжнародних та громадських організацій з ініціативою долучитися до проектів допомоги людям, в першу чергу, самотнім громадянам похилого віку та людям з інвалідністю. В цей складний період ми маємо об’єднати наші зусилля», – наголосила Марина Лазебна.

Представники Товариства Червоного Хреста висловили готовність взяти участь у спільних соціальних проектах з Мінсоцполітики, для цього буде залучена розгалужена мережа волонтерських організацій (волонтерів).

«Ніколи наша держава і весь світ не стикалися з такими серйозними викликами, які загрожують здоров’ю, життю і добробуту людей. Тому усі наші дії, наші заходи, спрямовані на те, щоб зберегти кожне життя і забезпечити кожній людині соціальний захист», – підкреслила Міністр.