Одеський порт передав вже другий буксир приватній компанії для роботи у Миколаївському порту

Місяць тому, Одеський порт передав буксир «Новатор» приватній компанії, для роботи в акваторії Миколаївського порту, на умовах подобової оренди. З 19.03.20202 р в акваторії Миколаївського порту буде працювати ще один наш буксир – «Патріот».

На момент укладення договору, тариф становив близько 1000 дол. США на добу. Проаналізувавши завантаження буксира і умови роботи екіпажу, за минулий період, керівництвом компанії було прийнято рішення збільшити матеріальне стимулювання членів екіпажу на 20% -40%. Більш того, ми поставили умови про забезпечення замовником санітарно-побутових умов і харчування для наших співробітників, за його рахунок, повідомляє прес-служба ДП «Одеський порт»

«З 19.03.20202 р в акваторії Миколаївського порту буде працювати ще один наш буксир – «Патріот». Ми прийняли рішення збільшити тарифи на роботу наших буксирів в цілому, в 1,5 рази. Замовник з цими умовами погодився.
Кожен буксир буде приносити нам прибуток, а персонал отримає відповідні надбавки і стимулювання. Ми шукаємо і інші можливості по залученню нашого флоту поза акваторією Одеського порту », – прокоментував О. Мясковский – керівник ДП« Одеський порт», – повідомив керівник ДП «Одеський порт» Олексій Мясковський.

-Якщо говорити про сьогоднішню ситуацію в нашій акваторії, то, за станом на 18 березня ц.р. ми бачимо істотне падіння обсягу робіт в цілому. У порівнянні з минулим роком – поки, це дворазове падіння. Це пов’язано і з світових кризою і з ситуацією навколо коронавірусу. Ми намагаємося шукати заміну за рахунок інших замовлень і в інших акваторіях, – відзначили на підприємстві.