Транспортний комітет ВР присвятив засідання процедурі видачі посвідчень особи моряка

Комітет з питань транспорту та інфраструктури 5 березня провів засідання підкомітету з питань морського транспорту. Про це повідомив голова комітету Юрій Кисель.

У засіданні взяли участь народні депутати України, представники Міністерства інфраструктури, державного підприємства «Сервісний центр морського та річкового транспорту», Морської палати України, Департаменту надання адміністративних послуг, Інспекціі з питань підготовки та дипломування моряків, Профспілки робітників морського транспорту України.

Обговорили одну з найбільш нагальних болючих тем морського транспорту – видачу посвідчень особи моряка.
Підкомітет з питань морського транспорту прийняв рішення рекомендувати Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури разом із Міністерством інфраструктури України, Морською адміністрацією України, із залученням незалежних фахівців створити робочу групу для перевірки підстав, умов та якості надання державним підприємством «Сервісний центр морського транспорту України» послуг суб’єктам морського транспорту України. Робочій групі опрацювати проблемні питання видачі морських документів, діяльності науково-тренувальних центрів, регулювання вартості їх послуг та надати інформацію до Комітету.