“Аскет Шиппінг” в Бердянську збільшила вантажообіг в порівнянні з лютим 2019 року в 3,2 рази

Портовий оператор “Аскет Шиппінг” в лютому перевалив 115 тисяч тонн зернових та харчових вантажів в Бердянському морському порту.

Компанія збільшила вантажообіг в порівнянні з лютим 2019 року в 3,2 рази, повідомила директор Бердянського філії “Аскет Шиппінг” Вікторія Абреева.

Номенклатура вантажів компанії за цей період: пшениця, ячмінь, сорго, кукурудза і макуха соняшнику. Зокрема, в лютому “Аскет Шиппінг” провів в Бердянську відвантаження перших в цьому році великих партій макухи соняшнику.

“Відвантажили 9 тисяч тонн макухи соняшнику на теплохід Evaluna призначенням на Іспанію. Це був перший в календарному році теплохід з таким вантажем. Накопичення партії вантажу тривало приблизно 1,5 місяці, – розповіла Вікторія Абреева. – Перевалка харчових вантажів це цікавий і перспективний ринок з великим потенціалом. Уже два роки, як “Аскет Шиппінг” практикує експортну перевалку макухи, шротів і інших продуктів переробки олійних культур. Ефективність і продуктивність перевалки цього виду вантажів на нашому конвеєрному обладнанні отримує високу оцінку клієнтів “.