Україна підтримує Декларацію Комітету внутрішнього транспорту Європейської економічної комісії ООН , – Дмитро Абрамович

Україна підтримує Декларацію Комітету внутрішнього транспорту Європейської економічнУкраїна підтримує Декларацію Комітету внутрішнього транспорту Європейської економічної комісії ООН «Удосконалення відповідей сталого внутрішнього транспорту глобальним кліматичним і природничим викликам – спільний заклик до дій».

Про це заявив перший  заступник Міністра інфраструктури України Дмитро Абрамович у своєму виступі на засіданні Комітету під час Сегменту високого рівня «Виклики навколишнього середовища внутрішньому транспорту» 25 лютого 2020 року у м. Женева (Швейцарська Конфедерація). Захід відбувся у рамках 82-ї сесії Комітету внутрішнього транспорту Європейської економічної комісії  ООН.

Комітет внутрішнього транспорту є найвищим органом Європейської економічної комісії ООН з політики у сфері транспорту. Нормотворча робота Комітету спільно з країнами-учасниками зосереджена на розробці правових інструментів для розвитку ефективних, інтегрованих і безпечних пан’європейських транспортних систем.

«Швидкий розвиток транспортної галузі, особливо у сфері вантажної логістики та пасажирських перевезень, сприяє прискоренню розвитку міжнародної торгівлі, туризму, розширенню меж взаємодії країн. Але в той же час перед нами постають нові виклики, основними з яких є кліматичні та екологічні. Тому Україна підтримує Декларацію Комітету внутрішнього транспорту Європейської економічної комісії ООН щодо удосконалення відповідей сталого внутрішнього транспорту глобальним кліматичним і природничим викликам», – заявив Дмитро Абрамович.

Перший  заступник Міністра інфраструктури України наголосив, що підвищення екологічності транспорту та об’єктів інфраструктури, сприяння розвитку річкового та електричного транспорту, забезпечення надійного перевезення небезпечних вантажів є пріоритетами державної політики у національній транспортній галузі й Україна підтримує спільний заклик Комітету до дій із забезпечення екологічності внутрішнього транспорту.