Суд скасував призупинення судом концесії Херсонського морпорта

Як раніше повідомляли “Морські бізнес-новини України” 3 лютого 2020 року Шостий апеляційний адміністративний суд м. Києва своїм рішення зупинив дію наказу про затвердження результатів концесійного конкурсу та визначення переможця конкурсу на концесію морського порту Херсон.

ТОВ «Спеціальна кoмпанія Мoрський Пoрт Херсoн» звернулася до Шостого апеляційного адміністративного суду із позовом до Мінінфраструктури України про визнання протиправним і відмінити наказ від 17 січня 2020 року № 10 «Про відхилення претендента від участі в концесійному конкурсі».

Зазначимо, що цю компанію відсторонили від конкурсу на одному з етапів та не допустили до розгляду фінансових пропозицій, що було основним критерієм у визначенні переможця. Таким чином, компанія поставила під сумнів об’єктивність і неупередженість результатів конкурсу.

Сьогодні, 10 лютого, суд скасував призупинення концесії Херсонського порту. Про це повідомляє видання “Херсонская мастерская новостей”.

Рішення вступить в силу через 15 днів.

Представник компанії Risoil S.A. Шота Хаджишвілі підтвердив “Морським бізнес-новинам”, що Міністерство Інфраструктури України сьогодні виграло в суді.