В Миколаївській ОДА провели общуки щодо виділення земельної ділянки водного фонду ТОВ МП «Термінал – Укрхарчозбутсировина»
Офіс Генерального прокурора спільно з Нацполіцією та СБУ провели обшуки в Миколаївській ОДА. Про це повідомив Офіс Генерального прокурора.

Офіс Генерального прокурора спільно з Нацполіцією та СБУ провели обшуки в приміщенні Миколаївської облдержадміністрації в рамках розслідування кримінального провадження за фактом незаконного заволодіння земельною ділянкою водного фонду, яка належить до акваторії Дніпро-Бузького лиману, площею 157 га.

До цього касаційна судова інстанція за позовом прокуратури встановила, що посадові особи Миколаївської ОДА у 2015 році, приймаючи спірне розпорядження щодо водних об’єктів загальнодержавного значення, вийшли за межі своїх повноважень, та визнала недійсним відповідний договір оренди. Слід зазначити, що розпорядження такими земельними ділянками віднесено до виключної компетенції Кабінету Міністрів України.

Слідчі дії відбулися з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини скоєння кримінального правопорушення.

Від Редакції. Мова йде про земельну ділянку, яку в 2015 році своїм розпорядженням тодішній глава Миколаївської ОДА Вадим Меріков віддав в оренду на 49 років ТОВ МП «Термінал – Укрхарчозбутсировина» для будівництва порту. Земельна ділянка розташована на території нинішньої Галіцинівскої ОТГ.

Засновником ТОВ МП «Термінал – Укрхарчозбутсировина» є Володимир Фалько.

Миколаївське підприємство “Термінал-УПСС”, є портовим комплексом по перевантаженню наливних харчових вантажів на території Дніпро-Бузького морського порту.

Термінал-УПСС: Миколаївська обл., Вітовський р-н, с. Галицинове, вул. Набережна, 27.