В навчаннях «Сі Бриз – 2020» від України візьме участь 20 одиниць корабельного складу ВМС ЗС України
 

В Одесі завершилася Головна планувальна конференція з проведення українсько-американських навчань «Сі Бриз – 2020». Попереду, навесні, ще одна  підсумкова робоча зустріч представників України, США та країн-партнерів, які підтвердили участь у цьогорічних маневрах.

Проте, як зазначає керівник навчань «Сі Бриз – 2020» з української сторони капітан 1 рангу Олексій Доскато, саме тепер було обговорено і вирішено одне з найважливіших питань – логістичного забезпечення.

– Ця конференція – остання можливість внести зміни, які стосуються логістики.  Адже підготовка до подібних широкомасштабних навчань потребує значних зусиль як з української, так і з американської сторони. Плани ми, звісно, можемо відкоригувати, але якщо не буде відповідного забезпечення, то вони так і не будуть реалізовані, – зазначив капітан 1 рангу Олексій Доскато.

Оскільки підготовка до чергового «Сі Бризу» нині лише на стадії планування, то говорити про те, чим відрізнятимуться двадцяті навчання від попередніх, передчасно. Але вже сьогодні можна сказати, що «Сі Бриз – 2020» своєю багатофункціональністю й масштабністю не поступляться торішнім.

Серед сил та засобів, які представлятимуть Україну на міжнародному навчанні, – 20 одиниць корабельного складу ВМС ЗС України, 7 одиниць Державної прикордонної служби України, підрозділи морської піхоти ВМС ЗС України, Сил спеціальних Операцій, Національної гвардії та Повітряних Сил ЗС України.

Нагадаємо, що навчання «Сі Бриз – 2020», які відбуватимуться влітку в південно-західній частині Чорного моря, на території портів, летовищ і полігонів в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях, традиційно включатимуть у себе кілька компонентів: морський, сухопутний та авіаційний.

 

https://armyinform.com.ua/