На круїзному лайнері Diamond Princess, на борту якого є й українці, 61 людина інфікована смертельним коронавірусом

Серед інфікованих коронавірусом пасажирів круїзного лайнера українців немає – МОЗ
На круїзному лайнері Diamond Princess, на борту якого є й українці, 61 людина інфікована смертельним коронавірусом. Українець, один із членів екіпажу, розповів, що паніки немає. Крім того, з лайнера зняли 40 осіб, йдеться у сюжеті ТСН.

Кількість заражених небезпечним вірусом на круїзному лайнері, що стоїть на карантині неподалік Японії, збільшується. 

Українець, який працює на судні, розповідає ТСН, що жоден із 25 співвітчизників поки що не захворів. “Усі пасажирські зони зачинені. Усі сидять у каютах. Тільки члени екіпажу працюють. Сьогодні 40 людей зняли з лайнера і забрали до шпиталю. За офіційними даними, у нас 61 людина з позитивним тестом. Паніки немає. Усі ходять у масках і рукавичках”, – розповів чоловік. 

За подіями на лайнері можна зняти кінострічку. Серед чотирьох десятків нових заражених – чоловік, що з коханою поїхав у круїз на медовий місяць. У нього вірус знайшли, у неї – ні. Британський блогер, який прославився регулярними звітами про ситуацію на кораблі, пару знає особисто. Він розповідає, що їх розлучать: “Його відправлять до медичного закладу. Вона залишиться на борту. Тож це буде дуже і дуже важко”.

Нині на лайнері не припиняють перевірки. На борту майже чотири тисячі людей, а пройшла тест лише десята частина. Зокрема й наші моряки.