Відбулось засідання Ради морського порту Херсон

30 січня 2020 року відбулось засідання Ради морського порту Херсон під головуванням начальника Херсонської філії ДП «АМПУ» (Адміністрації Херсонського МП) Володимира Гаращенка. Серед основних тем – підсумки роботи за 2019 рік та нагальні питання поточного року.
Вантажообіг в морському порту Херсон у 2019 році збільшився на майже 24% у порівнянні з 2018 та склав 3 млн. 802 тис. тонн. Протягом року, лідируючу позицію в загальному обсязі перевалки займала агропродукція (пшениця, насіння сої, зерно кукурудзи, ячмінь, шрот кормовий, висівки пшеничні, макуха), а також аміачна селітра, листова сталь та дизельне пальне. Слід відзначити, що в морському порту Херсон достроково було виконано загальний план перевалки вантажів, перевиконання плану склало – 9,1%.
В рамках засідання також були розглянуті питання щодо роботи з розробки актуалізованого проекту Обов’язкових постанов по морському порту Херсон; щодо участі суб’єктів господарювання у здійсненні заходів щодо локалізації та ліквідації аварій (катастроф) на території та в акваторії морського порту Херсон; щодо дії Реєстру морських портів України.
Директор Центру професійного розвитку портових працівників ХФ ДП «АМПУ» (Адміністрації Херсонського МП) Валентина Уродливченко розповіла про діяльність центру, про послуги, які в ньому надаються та презентувала широкий спектр спеціальностей, необхідних для працівників морської галузі.
Окремо приділили увагу питанню про ряд заходів, необхідних для недопущення завезення коронавірусу 2019-nCoV та інших інфекційних захворювань. На засідання Ради морського порту Херсон було запрошено представника ДУ «Лабораторний цент МОЗ України на водному транспорті». Завідуюча санітарно-карантинного відділення Світлана Логвіновська детально розповіла щодо симптоматики захворювання, а також основних профілактичних методів.
Серед учасників наради – керівний склад Херсонської філії ДП «АМПУ» (Адміністрації Херсонського МП), представники Морської адміністрації, портових операторів (стивідорних компаній), профкому, регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця».