Олександр Басюк призначений начальником Чорноморської філії ДП «АМПУ»  

З 03 лютого 2020 року Олександр Басюк приступив до виконання обов’язків начальника Чорноморської філії ДП «Адміністрація морських портів України» (Адміністрації морського порту Чорноморськ). Відповідний наказ Міністерства інфраструктури України підписаний 31 січня. 

«Олександр Григорович добре відомий в галузі, має заслужений авторитет справжнього професіонала, практичний досвід роботи на державних керівних посадах та у якості першого керівника підприємств морського транспорту»,  –  наголосив в. о. Голови ДП «АМПУ» Олександр Голодницький. Коментуючи призначення та бажаючи новому керівникові успіхів на новій посаді, очільник АМПУ зауважив, що в Чорноморську його чекає згуртований трудовий колектив та сильні профспілки.

«Досягнення, права та соціальні гарантії трудового колективу – це  для мене непорушні стовпи. Упевнений, що завдяки злагодженій командній роботі і конструктивному діалогу, в тому числі і з профспілками, ми виконаємо завдання, поставлені перед нами Міністерством інфраструктури, та забезпечимо сталий розвиток морського порту Чорноморськ», –  зазначив Олександр Басюк.

Довідка:

Олександр Григорович Басюк має чотири вищі освіти: Одеське вище артилерійське командне училище (1993).  Одеська державна юридична академія (2000), Одеський національний морський університет (2004), Одеський національний економічний університет (2015) та ступінь магістра із бізнес-адміністрування.

Свій професійний шлях в морській галузі розпочав у 2006 році на посаді заступника начальника юридичного відділу Херсонського морського торговельного порту та пройшов його до заступника начальника порту з юридичної і договірної роботи.

З 2012 року працював на керівних посадах ДП «Спеціалізований морський порт «Октябрьск».

З 2016 по червень 2019 року обіймав посади: заступника директора Департаменту морського та річкового транспорту – начальника відділу морського транспорту, заступника директора Департаменту реформування та функціонування морського та річкового транспорту – начальника відділу формування нормативно-правової бази у сфері морського та річкового транспорту, директора Департаменту реформування та функціонування морського та річкового транспорту.

З червня 2019 року – генеральний директор Директорату морського та річкового транспорту Міністерства інфраструктури України.