В рамках благодійної акції “Свята без тата” до сім’ї полеглого за захист Вітчизни морського піхотинця завітали представники Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України. Захід проходить вже шостий рік поспіль.

Молодший сержант Платонов Сергій Вікторович командир відділення окремого батальйону морської піхоти загинув 10 вересня 2018 року від осколкового поранення, яке отримав під час гранатометного обстрілу позицій Військово-Морських Сил Збройних Сил України поблизу селища Водяне на Приморському напрямку. Указом Президента України № 47/2019 від 28 лютого 2019 року,” за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України”, нагороджений орденом “За мужність” III ступеня (посмертно).

В Сергія залишилась дружина Людмила та двоє маленьких діточок: донька Аліна якій 2 роки 9 місяців та син Артем якому виповнився 1 рік  8 місяців. Наш візит для них став несподіваним святом. Аліна та Артем дуже зраділи гостинцям, а для дружини найважливішим стали увага та пам’ять. Зустріч пройшла у теплій атмосфері.

Підтримка сімей загиблих військовослужбовців дуже важлива та благородна справа. Це наш з вами моральний обовʼязок ніколи не забувати і не залишати поза увагою сімʼї наших захисників!

Щиро дякуємо українській діаспорі Республіки Польща, Австралії, Канади, Індії, Лівану за проявлену турботу до дітей Захисників України!