Конкурс на посаду Голови ДП «АМПУ» відбудеться на початку 2020 року

Починаючи з 2017 року керівництво компанією здійснює виконуючий обов’язки Голови Райвіс Вецкаганс. Метою конкурсу є обрання повноправного Голови державного підприємства, одними з головних цілей якого буде реалізація корпоративної стратегії до 2025 року та корпоратизація компанії у 2020–2021 роках.

«Залучення незалежних професійних консультантів з добору персоналу – це підхід, який успішно використовується у всьому світі і в Україні, відповідно до рекомендацій Кабінету міністрів України. Таким чином, ми робимо все необхідне для проведення відкритого та конкурентного конкурсу за найкращими міжнародними стандартами та чинним законодавством України»,— зазначив Голова комітету Наглядової ради ДП “АМПУ” з питань призначень та визначення винагороди посадовим особам підприємства Вольфганг Хуртієнне.

Компанія-рекрутер має розробити та надати на затвердження Наглядовій раді підприємства опис посади, вимоги до кандидатів та критерії відбору кандидатів на посаду Голови. Після оголошення конкурсу її фахівці здійснять підбір кандидатів, проаналізують надані ними документи, сформують long- та short-листи претендентів. За результатами розгляду запропонованих кандидатур з short-листа, Наглядова рада АМПУ прийме рішення про визначення найкращого кандидата та укладання з ним відповідного договору.