У 2020 році вже з січня грошове забезпечення прикордонників збільшиться у середньому на 15%, – повідомив Голова Держприкордонслужби Сергій Дейнеко на зустрічі з особовим складом Адміністрації Державної прикордонної служби, де також підсумував результати службової діяльності за 2019 рік.

Сергій Дейнеко висловив сподівання, що запроваджені цьогоріч зміни в прикордонному відомстві дадуть свої результаті у 2020 році.

«Ми багато чого змінюємо на краще і прагнемо, щоб кожен прикордонник, солдат, сержант, офіцер відчували, що вони потрібні і державі, і прикордонному відомству», – сказав Голова Держприкордонслужби.

Сергій Дейнеко зазначив, що проведена робота дозволила 99 родинам прикордонників наприкінці року отримати компенсацію за житло. На це було спрямовано 112 мільйонів гривень. Голова Держприкордонслужби зауважив, що прикордонники, які отримали цю компенсацію, перебували у черзі з 1987 року.

Окремо Сергій Дейнеко подякував за роботу, яку було проведено протягом року для покращення іміджу Держприкордонслужби.

«Наша ціль – зробити так, щоб українське суспільство бачило в прикордоннику справжнього патріота, справжнього військового, який стоїть на охороні кордонів нашої держави. Щоб у громадян прикордонник асоціювався виключно із захистом кордону», – наголосив очільник прикордонного відомства.