Об’ем перевалки «Аскет Шиппінг» в Бердянському морському порту за січень-грудень 2019 року склав 1,230 млн. тонн

Об’ем перевалки «Аскет Шиппінг» в Бердянському морському порту за січень-грудень 2019 року склав 1,230 млн. тонн і зріс порівняно з аналогічним періодом 2018 року на 75,7%, повідомила директор Бердянського філії «Аскет Шиппінг» Вікторія Абреева.

 Вперше за всі роки роботи портовим оператором в Бердянському порту ми в межах календарного року перетнули мільйонний рубіж власної перевалки. Виробники зерна виростили хороший урожай і успішно вийшли на зовнішні ринки. А ми намагалися забезпечити клієнтів найкращим на Азовському морі сервісом. Збільшили потужність складів накопичення до 100 тис.тонн. Посилили парк вантажної техніки до 6 комплектів одноразової навантаження. Рекордний наплив зернових потоків став для нас можливістю проявити всі унікальні переваги нашої технології навантаження. Ми довели, що можемо забезпечити оперативність і якість обробки великих обсягів вантажів, як в європейських портах. І за 2019 рік у нас з’явилися нові клієнти: група компаній Профіт, Viking Trading OU, Рамбурс Груп, OU GrainExpo, – розповіла Вікторія Абреева.

В 2020 року «Аскет Шиппінг» в Бердянську планує зберегти темпи перевалки. Компанія продовжує вдосконалювати технології та збільшувати продуктивність. З

гідно з прогнозами Української зернової асоціації, валовий збір зернових культур в Україні до 2020 року може зрости до 100 млн тонн, і Бердянський морський порт – одне з ключових ланок на шляху українського зерна на світовий ринок. Группа компаній «Аскет Шиппінг», де працюють 327 бердянців, входить в ТОП-5 платників податків Бердянська і за 2019 перерахувала до місцевого бюджету понад 9 млн гривень податків.