Мерія Херсона планує побудувати муніципальний флот

За словами мера Володимира Миколаєнко, на це в бюджеті на 2020 рік планується передбачити близько 400 тис. грн на відповідні проектні роботи.

“Найголовніше, щоб ці катери, які будуть належати Херсону, мали орієнтовну місткість в 50-60 місць і мали місця для вантажу. Ясна річ, що вони також повинні відповідати всім вимогам Регістру судноплавства України. Катери повинні повністю відповідати співвідношенню “ціна-якість” і справлятися зі своїми завданнями на всі 100% – забезпечувати дачні перевезення і, по можливості, – туристичні прогулянки по Дніпру”, – додав Володимир Миколаєнко.

У свою чергу, представники державного заводу “Паллада” і компанії “Marina Group” ознайомили мера з деякими зразками проектів судів, які теоретично можуть підійти для Херсона.