В Маріуполі запустили автобусний маршрут через порт

Сьогодні пройшов урочистий запуск нового автобусного маршруту, що об’єднає околиці Приморського і Лівобережного районів. Повідомляє прес-служба порту.
Історія із виходом на лінію нового транспорту розпочалася ще з початку 2016 року. Тоді близько трьохсот маріупольських портовиків звернулися до голови профспілкового комітету Ігоря Анашкіна з проханням вирішити їхню транспортну проблему, бо аби дістатися на роботу чи додому на той самий Східний, треба було їхати з двома пересадками. Ігор Ігорович в свою чергу подав клопотання до депутата міської ради і за сумісництвом керівника сектору землевлаштування Маріупольського порту Владислава Мирошниченка.
Портовик почав вирішувати це питання вже на міському рівні. Тягнулася процедура декілька років, тому що в місті просто не було автобусів. А зараз, коли їх почали активно закупати в європейських країнах, на лінію «МКР «Черьомушки» – МКР «Східний» запустили маршрут комунального транспорту 28А. Сім автобусів вийшли на лінію і будуть курсувати через Маріупольський порт, площу Свободи, Драмтеатр, МК «Азовсталь», парк «Веселка» та безпосередньо на МКР «Східний».
-Хочеться подякувати міській владі, що почула портовиків. Новий маршрут допоможе значно економити кошти і, що дуже важливо, з комфортом доставляти колег на роботу і додому. Вірю, що транспортне сполучення міста і безпосередньо Приморського району буде з кожним роком поліпшуватися, – зазначив Владислав Мирошниченко.