Пожежу на авіаносному крейсері “Адмірал Кузнєцов” локалізували, кількість постраждалих збільшилась

Площа пожежі становила 300 м.кв.

Кількість постраждалих збільшилась до 10 осіб, про це повідомляє РЕН-ТВ, яке отримало список постраждалих :

“1. Сергей Боровков, 1985 г. р.
2. Илья Чанаев, 1988 г. р.
3. Иван Беляев, 1988 г. р.
4. Никита Меженцев, 1999 г. р.
5. Владимир Заварзин, 1989 г. р.
6. Максим Брюшинин, 1992 г. р.
7. Дмитрий Барковский, 1990 г. р.
8. Руслан  Афанасьев, 1984 г. р.
9. Роман Толмачев, 1992 г. р.
10. Павел Марянин, 1984 г. р.”

«Боєприпасів і озброєння на кораблі немає», – підкреслили в ВМФ.
Прес-служба Північного флоту також підтвердила, що задимлення на кораблі виникло коли робітники, які ведуть ремонт крейсера, проводили зварювальні роботи. Всіх робітників з корабля евакуювали, серед них постраждалих немає. Пожежникам і військовим, які супроводжували ремонтників, вдалося локалізувати пожежу.
Раніше в прес-службі судноремонтного заводу «Зірочка» також повідомляли, що інформація про постраждалих у пожежі ремонтників відсутня. Займання, як заявили на підприємстві, відповідальному за ремонт корабля, відбулося «при проведенні вогневих робіт».
Джерело ТАСС в екстрених службах стверджує, що обидва постраждалих військових перебувають у важкому стані. Це офіцер і матрос-контрактник, їх доставили в госпіталь Північного флоту. Крім того чотири людини отримали легкі поранення. Їх відпустили після надання медичної допомоги. Займання, за словами співрозмовника агентства, виникло через те, що при зварюванні окалина потрапила на нижні палуби. Від неї загорівся кабель, який проходить через кілька відсіків і палуб. Доступ до кабелю утруднений, що ускладнює гасіння пожежі.
Пожежа – не перше НП, що сталася з крейсером за час ремонту. У жовтні минулого року при ремонтних роботах на крейсері частково затонув плавучий док ПД-50, де знаходився «Адмірал Кузнєцов». В результаті події загинули чотири людини. При затопленні дока на палубу корабля обрушилися крани.