Вецкаганс запропонував Миколаївському голові будівництво сучасного терміналу накопичення великовантажного транспорту

У середу, 11 вересня, Миколаїв відвідав керівник ДП «Адміністрація морських портів України» Райвіс Вецкаганс. В мерії з нашим гостем зустрівся мер Олександр Сєнкевич. Очільник міста та директор державного підприємства обговорили низку питань. Зокрема мова йшла про проблеми, пов’язані із діяльністю підприємств море господарського комплексу.

Сьогодні зазначена галузь динамічно розвивається. Це обумовило виникнення проблем росту. Вони, в першу чергу, пов’язані із курсуванням вулицями міста та хаотичним паркуванням великовантажного транспорту, що прямує у напрямку портів. Через це страждає не тільки інфраструктура Миколаєва. Така ситуація викликає численні нарікання мешканців міста

Райвіс Вецкаганс запропонував варіант вирішення проблеми. Ним може стати будівництво сучасного терміналу накопичення великовантажного транспорту. Об’єкт має бути обладнаний, крім іншого, системою диспетчерського контролю. Передбачається, що проект буде впроваджено коштом інвесторів. Втілення в життя цього задуму допоможе значно розвантажити дорожні артерії міста.

Олександр Сєнкевич та Райвіс Вецкаганс обговорили декілька локацій потенційного розміщення такого терміналу. Учасники зустрічі дійшли згоди щодо формування групи експертів, яка має зайнятися детальними розрахунками та обґрунтуванням проекту.

Під час зустрічі міський голова також порушив питання пайової участі підприємств морегосподарського комплексу в розвитку дорожньої інфраструктури. Мова йшла про ремонт доріг, якими пересувається великовантажний транспорт у напрямку портів, та оптимізацію відповідного транспортного маршруту.