Голова Держприкордонслужби вимагає активізувати всі наявні ресурси на боротьбу з контрабандою

 

Про це Голова Держприкордонслужби зазначив під час відеоселекторної наради з керівниками регіональних управлінь та прикордонних загонів.

Сергій Дейнеко наголосив про неприпустимість існування сталих каналів незаконного переміщення товарів на ділянках відділів прикордонної служби.

«Вимагаю від керівників всіх рівнів активізувати всі наявні ресурси на боротьбу з контрабандою та викривати осіб і канали протиправної діяльності», – сказав керівник прикордонного відомства.

У цьому напрямку він також відмітив про необхідність активної роботи оперативних підрозділів і підрозділів внутрішньої та власної безпеки, системного застосування малої та безпілотної авіації.

Сергій Дейнеко зазначив, що особисто раптово перевірятиме ділянки різних прикордонних підрозділів, аби переконатися чи не вводять в оману керівники на місцях, доповідаючи про стан охорони державного кордону. У разі підтвердження фактів протиправної діяльності чи порушення режиму кордону, вони нестимуть всю повноту відповідальності.

Голова Держприкордонслужби закликав ні в якому разі не приховувати жодних правопорушень, ретельно перевірити спроможність виконання завдань посадовими особами на найбільш відповідальних напрямках та наголосив на вимозі прискіпливого ставлення до призначення осіб на відповідальні посади та на напрямках зосередження основних зусиль.

Крім того, він акцентував увагу на викритті спроб переміщення товарів у пунктах пропуску, особливо на західній ділянці кордону.

«Затримання в пунктах пропуску свідчать про те, що злочинні елементи не полишають спроб незаконно перемістити товари», – сказав він, і додав, що у разі доведення причетності до протиправної діяльності особового складу, чи унеможливлення викорінення сталих схем може бути прийняте принципове рішення по заміні 100% персоналу окремих підрозділів.

«За всіма фактами проводитимуться службові розслідування і винні особи притягуватимуться до відповідальності, а у разі доведення корупційної складової – будуть поінформовані правоохоронні органи. При цьому, наголошу, що з фігурантами розслідувань проводитимуться заходи з використанням поліграфу», – зауважив Сергій Дейнеко.