В.О. Генерального директора ДП “Науково-виробничий комплекс газотурбобудування “Зоря”-“Машпроект” призначено Миколу Тройнича

Про це йдеться у відповідному наказі ДК “Укроборонпром” від 19.07.2019 року. До виконання обов’язків Микола Тройнич приступив 29 липня 2019 року.

Перед новим керівником провідного підприємства у сфері газотурбобудування поставлено завдання забезпечити цілковите завантаження потужностей та розширення ринків збуту продукції “Зоря”-“Машпроект”. Серед головних пріоритетів – гарантування та дотримання соціальних стандартів для працівників підприємства.

Микола Тройнич має величезний досвід роботи у галузі турбобудування. З 1983 року працював інженером-конструктором на ВО “Зоря”. З 1989 року – провідний інженер проектного бюро “Машпроект”. У 1995 році став заступником начальника дослідного виробництва, а у 2003-му очолив його. З 2008 року Микола Тройнич заступник Генерального директора з виробництва ДП НВКГ “Зоря”-“Машпроект”.

Попереднього керівника ДП НВКГ “Зоря”-“Машпроект” Костянтина Картошкіна звільнено у зв’язку із закінченням дії строку п’ятирічного контракту.

ДП НВКГ “Зоря”-“Машпроект” – один із лідерів світового газотурбобудування. Основний профіль підприємства – проектування, виробництво та ремонт газових турбін для морських кораблів і суден, електроенергетики й газотранспортних магістралей. Продукція ДП НВКГ “Зоря”-“Машпроект” має попит на світових ринках завдяки своїй високій якості та є конкурентоздатною зі світовими аналогами.