ФСБ Росії вводить “додаткові заходи безпеки” в Азовському морі для захисту від України

Керівник Прикордонної ФСБ Росії Володимир Кулішов, посилаючись на “загрозу нових диверсій в Криму і Керченській протоці з боку України”, заявив про те, що російські силовики взяли “додаткові заходи щодо забезпечення безпеки” в Керченській протоці, передає  ТАСС.

“Не дивлячись на деяку стабілізацію обстановки, ризики аналогічних провокацій на кримському напрямку зберігаються”, – сказав він російським ЗМІ.

За словами Кулішова, нове керівництво країни не визнає окупації Криму і заявляє про наміри знову проходити через Керченську протоку, в тому числі з міжнародними спостерігачами та представниками зарубіжних ЗМІ.

У зв’язку з цим, за його словами, “зберігається загроза вчинення українськими спецслужбами і членами екстремістських організацій диверсій в Криму, на Керченській транспортній переправі, а також провокацій щодо російських і іноземних суден, які відвідують порти Криму”.

Кулішов додав, що після захоплення українських моряків у Керченській протоці 25 листопада минулого року вжиті “додаткові заходи безпеки”.

“Вжито додаткові заходи щодо забезпечення належного правопорядку в акваторії Азовського моря”, – розповів він.