Арештоване судно “Норд” більше не виставлятимуть на аукціон – АРМА

Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) більше не виставлятиме арештоване судно “Норд” на аукціон.

Про це повідомляє УНН

25 березня 2018 року у частині українських вод Азовського моря Морською охороною було затримано риболовецьке судно-порушника “Норд”, приписане до одного з портів окупованої АР Крим, під прапором Росії.

У Нацагентстві додали, що на результати торгів могло вплинути і негативне інформаційне поле, сформоване сусідньою країною-агресором, що потенційно зменшує можливість купівлі сейнера за межами територіальних вод України.

“Враховуючи результати перших, повторних торгів, а також статус сейнера як арештованого майна  Національним агентством розглядається доцільність зміни шляху управління Активом (судном “Норд” – ред.), а саме передачі останнього в управління зацікавленим установам з числа державних морських академій або інших морських учбових закладів України для експлуатації в наукових та навчальних цілях”, – зазначили в Національному агентстві.

Судно “Норд” відноситься до маломірних риболовецьких сейнерів-траулерів проекту 1330 які будувались в період з 1983 по 1997 роки на Азовській судоверфі в російському місті Азов. Судна оснащуються дизельними двигунами потужністю 225 к.с., також на них є холодильний трюм з об’ємом 52,3 кубічних метрів.