Обрання нової Ради громконтролю при НАБУ: розпочався прийом документів

8 травня 2019 року розпочався прийом документів від кандидатів до нового складу Ради громадського контролю при НАБУ — незалежного органу цивільного контролю за діяльністю Національного антикорупційного бюро України. Прийом документів триватиме до 17 травня включно. Відповідне оголошення розміщено на офіційному веб-сайті Національного бюро.

Кандидатів для участі в конкурсі з формування складу РГК можуть подавати громадські об’єднання, статутна діяльність яких пов’язана із запобіганням та протидією корупції. Деталі організації та проведення голосування визначені Указом Президента України №272/2015 «Питання Ради громадського контролю при Національному антикорупційному бюро України», ознайомитися з яким можна на сайті Бюро.

Документи для участі у конкурсі приймаються в електронному вигляді на адресу rada@nabu.gov.ua до 23:59 17 травня 2019 року включно.

15 представників РГК будуть обрані за підсумками відкритого Інтернет-голосування 30 травня 2019 року.

Результати рейтингового Інтернет-голосування та новий склад РГК з’являться на офіційному сайті НАБУ 6 червня 2019 року.

Рада громадського контролю при НАБУ, відповідно до Закону України «Про Національне антикорупційне бюро України», забезпечує прозорість та цивільний контроль за діяльністю Бюро. Склад РГК оновлюється щороку. Її представники входять до конкурсних та Дисциплінарної комісій НАБУ.

Членів чинного складу РГК обрано шляхом інтернет-голосування 31 травня 2018 року.