Cтворення повітряної платформи для крилатої ракети «Нептун» – пріоритети Одеського авіаційного заводу

3 травня, Міністр оборони України Степан Полторак, перебуваючи з робочою поїздкою на Одеському авіаційному заводі Державного концерну «Укроборонпром» наголосив, що модернізація, ремонт літаків та створення повітряної платформи для крилатої ракети «Нептун» – пріоритети Одеського авіаційного заводу.

Зокрема, Міністр оборони зазначив, що наразі визначено три основні напрямки, над якими працює персонал Одеського авіазаводу.

«Основний серйозний напрямок, на якому сьогодні зосереджена робота заводу – модернізація, ремонт літаків Л-39, що дає можливість якісніше готувати наших майбутніх льотчиків і тих військовослужбовців, які проходять перепідготовку, а також значно мінімізувати витрати на підготовку льотного складу Збройних Сил», – зауважив Степан Полторак.

За словами Міністра оборони, іншим важливим напрямком визначено модернізацію розвідувального літака Су-24МР, що дасть можливість чітко здійснювати, управління Повітряних Сил в ході ведення бойових дій, підвищить їх ефективність, а також дозволить отримувати інформацію для прийняття рішення керівником ведення бойових дій в онлайн-режимі.

«Третьою перспективною програмою, над якою ми сьогодні працюємо – є створення повітряної платформи для використання корабельної крилатої ракети «Нептун», – зазначив глава оборонного відомства.

Степан Полторак повідомив, що на цей рік в рамках державного оборонного замовлення Міністерством оборони передбачено фінансовий ресурс для Одеського авіазаводу близько трьохсот млн грн.

«Після того, що я побачив, думаю, що фінансування і замовлення будуть збільшені, тому що я бачу реальну роботу і реальний результат», – наголосив Міністр оборони, звертаючись до персоналу та керівництва Одеського авіаційного заводу.